Безкоштовні антивіруси з фаєрволом

640 переглядів Немає коментарів

Кращою альтернативою зв’язкам “антивірус + фаєрвол” є комплексні антивіруси, в яких інтеграція компонентів в одному рішенні виключає можливі проблеми сумісності. До того ж, інтегровані компоненти пропонують оптимізовану продуктивність при спільній роботі.

Comodo Internet Security Premium

Саме функціональне безкоштовне комплексне рішення безпеки – принаймні поки це так. Включає антивірус і антишпигун, фаєрвол з контент-фільтром, проактивний захист HIPS, пісочницю і безпечний шопінг. До того ж Comodo Internet Security Premium, крім особистого застосування на домашньому ПК, можна використовувати безкоштовно в комерційних організаціях і освітніх установах. До плюсів також можна віднести низькі системні вимоги – ви зможете встановити продукт на слабкі ПК.


Реклама: Беспроводные блютуз гарнитуры Jabra не только помогают в бизнесе, но и улучшают Ваш досуг


Вбудований Comodo Firewall і інші компоненти пропонують безліч параметрів і можливостей налаштувань.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

Безкоштовний комплексний антивірус ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall пропонує досить функціональний фаєрвол в своєму складі. Продукт використовує антивірусні технології “Лабораторії Касперського”, але відсутність хмарних технологій і веб-захисту, не дозволяють рішенню показувати той же рівень захисту, що і у Kaspersky Free. До того ж, ZoneAlarm вимогливий до “заліза”. Все це не робить його популярним вибором серед користувачів.

Huorong Internet Security

Безкоштовний комплексний антивірус, який називається так по праву – він включає проактивний захист HIPS, фаєрвол, веб-захист та інші функції захисту комп’ютера і важливих даних.

Рішення від китайського розробника Huorong Security поки знаходиться на стадії бета-тестування, але активно оновлюється і поліпшується.

Безпека Windows 10

Під визначення “комплексний антивірус” (єдине інтегроване рішення з антивірусом і фаєрволом) підходить також і вбудована система захисту Windows 10 – служба “Безпека Windows” (нова назва Центру безпеки Захисника Windows в Windows 10, Версія 1809 і Windows 10, Версія 1903).

Служба дозволяє управляти всіма компонентами безпеки системи, включаючи “Захисник Windows” і “брандмауер і безпека мережі”. Як заявляють в Microsoft, Брандмауер Windows налаштований для забезпечення надійного та ефективного захисту вашого пристрою: екрани “брандмауер” і “мережевий захист” показують вам, наскільки добре система утримує небажаний інтернет-трафік.

Для старих систем

У даній категорії представлені безкоштовні комплексні антивіруси, від яких не варто чекати нових версій. Підтримка останніх ОС Windows не пропонується, але рішення регулярно отримують оновлення антивірусних баз. Ці продукти ідеально підійдуть, якщо ви хочете захистити старі комп’ютери, на яких встановлені системи від Windows XP до Windows 7.

FortiClient Endpoint Security (Standard)

Комплексний антивірус FortiClient Endpoint Security (Standard) орієнтований на корпоративних користувачів, чим і пояснюється широкий набір його функцій – антивірус, фаєрвол, IDS, веб-фільтр, антиспам. На жаль, підтримка даного рішення припинилася на користь FortiClient для Windows, який позбувся компонентів мережевого захисту. Однак, продукти як і раніше отримують оновлення антивірусних баз (хоча можливі перебої в оновленнях), і для особистого використання ви можете встановити його на домашньому ПК з операційними системами від Windows XP до Windows 7.

Rising Internet Security Personal

Рішення не володіє видатними антивірусними здібностями, а користувачі відзначають велику кількість помилкових спрацьовувань. При цьому фаєрвол включає контроль програм, захист від вторгнень і різних атак. І Rising Internet Security відмінно працює на слабких комп’ютерах. Розробник припинив підтримку продукту в плані програмних оновлень в 2011 році, з тих пір він став безкоштовним для особистого використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *