Pixelmator. Гідна альтернатива Photoshop на macOS

Pixelmator_logo
460 переглядів Немає коментарів

 З давніх-давен користуюся виключно ліцензійним ПЗ на телефоні і комп’ютері. Якщо для iOS програми в принципі стоять осудних грошей, а то і зовсім пропонуються безкоштовно, то ось для macOS розробники ставлять дуже високий цінник і рідко яка серйозна програма коштує менше 1000 гривень.

Так, у випадку з комп’ютером є можливість вивчити функції програми за допомогою пробної версії, а також почекати знижку, але в цілому комп’ютерний софт ніколи не коштував дешево. Для Windows теж.

Так ось, з переходом на ліцензійне ПЗ на комп’ютері, довелося або шукати безкоштовні аналоги звичним програмами, або збирати гроші на покупку, або ще якимось чином отримувати ліцензію. Активацію на офісний пакет від Microsoft мені дає вуз, а ось звичного і коханому Photoshop довелося шукати альтернативу. Adobe пропонує підписку, яка вимагає немаленьких щомісячних витрат. Та й хотілося просто купити програму і забути, а не витрачатися на неї весь час.

Рішення знайшлося швидко, це Pixelmator. Вельми зручний графічний редактор з повним набором всіх потрібних функцій при цьому за цілком адекватний цінник.

Pixelmator_img

Логіка роботи з Pixelmator схожа з Photoshop, керуючі елементи по суті ті ж. Єдине, зовнішній вигляд програми представлений не єдиним комплексом, а набором вікон, які можна переставляти на свій розсуд. В цьому плані Pixelmator більше нагадує Gimp. До речі про останній, він поширюється безкоштовно, але у мене зовсім не прижився. Негарний, неінтуітівнимі, не в стилі macOS.

А ось Pixelmator навпаки. Мені дуже подобається зовнішній вигляд, подобається робота з шарами, панель з інструментами, на якій відразу видно, з чим працюєш (піктограма збільшується). До душі і настройки корекції, правда сторонні розширення, на відміну від фотошопу, що не підключиш. Але від фоторедактора такого рівня зазвичай більшого не просять.

Pixelmator_img_2


Pixelmator відмінно виділяє області на зображенні і добре розпізнає об’єкти. Також відзначу неймовірних набір кистей і їх обширні налаштування. На офіційному сайті дуже добре продемонстровані основні фішки редактора.

І так, хоч розширень і немає, але якщо натиснути cmd + 3, то вискочить ціла панель з різними ефектами.

Pixelmator_img_gora_Everest

Окреме спасибі за підтримку всіх сучасних форматів і оперативні оновлення. А ще, Pixelmator є для iPhone і iPad для швидкого редагування на ходу.

Загалом, програма виправдала всі мої очікування. Професіонали, мабуть, віддадуть перевагу Photoshop, ну а для моїх завдань вистачить і Pixelmator – швидкого, простого і функціонального.

Скачати в Mac App Store 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *